http://picasion.com/

HALO TAXI       O nas       Usługi       Cennik       Polecamy       Kontakt

KONKURS - WYGRAJ DARMOWE PRZEJAZDY! HALO TAXI Koszalin. Największa i najtańsza sieć taksówek w Koszalinie - Zawsze najtaniej i zawsze na czas!

 

Zrzeszenie Transportu Prywatnego w Koszalinie jest firmą istniejącą na rynku od 1983r.,

a sieć taksówek Halo-Taxi 196-22 działa przy Zrzeszeniu od 1993r.

 

Taksówki sieci Halo-Taxi 196-22 oznaczone są znakami zastrzeżonymi w Urzędzie Patentowym. Składa się na nie czerwony napis HALO 196-22

 

Taksówki Halo-Taxi są widoczne i rozpoznawalne, są też nieodłącznym elementem naszego miasta od 25 lat.

 

         Sieć taksówek Halo-Taxi 196-22 została utworzona w miesiącu kwietniu 1993 r. Założycielami sieci była wówczas niewielka grupa inicjatywna (dzisiaj są to najstarsi członkowie sieci), której celem była budowa sieci od podstaw. Oczekiwania założycieli zakończyły się powodzeniem.

         W okresie 25-letniego istnienia sieci dokonano wielu usprawnień technicznych i organizacyjnych. Obecnie sieć swoim zakresem działalności obejmuje obszar całego miasta i jego okolic.  Jesteśmy dobrze zorganizowaną nowoczesną siecią, która dysponuje największą ilością (124) taksówek. Ilość i różnorodność taksówek pozwala nam wykonać każdy rodzaj zlecenia, w każdym czasie.

         Funkcjonalny program komputerowy oraz sprawna obsługa dyspozytorska zapewnia dojazd (gratis) do klienta w ciągu 5 minut. Nasi kierowcy to profesjonaliści, którzy swoje obowiązki wykonują z pasja i oddaniem. Hasłem naszej sieci jest kreatywność, mobilność oraz życzliwe, przyjazne traktowanie klienta. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Oferujemy szeroki wachlarz usług takich jak:

zapewniamy dowóz dzieci do szkół

za przejazdy stosujemy 10% rabat

przewozimy przesyłki i inne zlecone przedmioty

obsługujemy imprezy okolicznościowe

rozliczamy firmy w systemie bezgotówkowym

a nadto wykonujemy inne zlecenia takie jak: uruchamianie pojazdów, holowanie, doprowadzanie pojazdów klientów pod wskazany adres.

         Sieć Halo-Taxi 196-22 w okresie 25-letniej działalności zawsze gwarantowała niezawodność i wiarygodność. To hasło będzie obowiązywało nas również w dalszej przyszłości.

         Z okazji jubileuszu 25-lecia działalności sieci Halo-Taxi 196-22 serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i zapraszamy do korzystania z naszych usług w szerokim zakresie.

 

 
 
Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług.


 
HALO TAXI Koszalin 2017